Verejná zóna

 • Delia potraviny

  Potraviny

  Potraviny Delia ponúkajú čerstvé pekárenské produkty, organickú kávu, ktorú si môžu zobrať zákazníci so sebou, tiež cenovo výhodné menu zamerané na občerstvenie. V sortimente možno nájsť aj slovenské farmárske výrobky ako syry, jogurty, paštéty, cukrovinky, mliečne či mäsové produkt a drogériu. Novinkou je možnosť zakúpiť si ochranné rúška, rukavice, antibakteriálne gély na dezinfekciu rúk aj dezinfekciu povrchov.

   

   

  pondelok:  6:00 h. – 21.00 h. utorok:    6:00 h. – 19.00 h. streda:    6:00 h. – 19:00 h. štvrtok:    6:00 h. – 21:00 h. piatok:    6:00 h. – 21:00 h. sobota:    6:00 h. – 19:00 h. nedeľa:    6:00 h. – 19:00 h.
  príletová hala
  (prízemie)
 • eat&fly!

  Občerstvenie

  Raňajkové či obedové menu, rýchla káva s koláčikom pred odletom, drobné občerstvenie, zákusky či džúsy pre deti, ale aj výber jedál z jedálneho lístka. To je len časť ponuky reštaurácie s kaviarňou, ktorú nájdete medzi odletovou a príletovou časťou letiska.

  dve hodiny pred odletom
  odletový terminál
  (prízemie)
 • Mediapress

  Noviny a časopisy

  Ponuka dennej tlače, magazínov, známok a pohľadníc, lístkov na MHD, kníh, tabakových výrobkov, cukroviniek a nealkoholických nápojov.

  pondelok - nedeľa 7:00 - 19:00
  odletový terminál
  (prízemie)
 • Jet Bar

  Nápoje / snack

  Prevádzka Jet Bar so skvelou polohou v odletovom termináli priamo pod historickým lietadlom Caproni Ca-33 ponúka už tradičné osviežujúce nápoje, kávy, nealkoholické či alkoholické nápoje, no k tomu navyše ešte chutné zákusky, slané koláče, čapované pivo, ochutené limonády aj zmrzlinu.

  pondelok - nedeľa 7:00 - 19:00
  odletový terminál
  (prízemie)